Během let jste se rozrostli a nyní hledáte vhodnou cílovou destinaci pro rodinnou dovolenou? Zapomeňte na daleké exotické končiny a zavítejte do Chorvatska, které vám nabízí stejné krásy, malebné pláže, zachovalou přírodu, sluneční paprsky, čisté moře, a co víc, příznivé ceny.

Na dovolenou s dětmi

Rodinná dovolená je samozřejmě dovolenou s dětmi, a to i několika. Najít vhodnou cílovou destinaci, ve které si můžete užít koupání v dokonale čistém moři a válení na pláži, a to bez finančního zruinování, proto není jednoduché. Jednou z takových destinací je však slunné Chorvatsko. Právě do této země totiž bez problému dojedete za pár hodin autem, můžete si vybrat z rozmanité nabídky ubytování, a to vše za skvělé ceny.

Dostatečné zázemí

Chorvatsko vám totiž nabízí komfortní zázemí v podobě apartmánového ubytování, kterého je v po celém Chorvatsku opravdu požehnaně. V apartmánech totiž najdete vše, co pro svůj komfort, budete potřebovat. Ten oceníte především v případě, máte-li mladší děti. Zvolit si však můžete i ubytování v hotelu, pensionu či kempech, kde si můžete užívat krásnou přírodu a blízký vstup do moře.

Levnější možnost

Chorvatsko je díky svým cenám také možností pro osoby, které nechtějí na dovolenou vydat všechny své úspory. V tomto případě ušetříte za letenky, jelikož do jednoho automobilu se vejdete s celou rodinou a vším, co budete na dovolené potřebovat. Ceny za ubytování jsou v Chorvatsku také velmi přívětivé, zvláště ubytujete-li se v kempu či apartmánu. Zde totiž platíte cenu za celý apartmán, ne za počet osob, které v něm budou bydlet. Nakonec i ceny za potraviny a ceny v restauracích vás příjemně překvapí. Doporučujeme jet také v období mimo sezonu, užijete si dovolenou bez turistů a za skvělé ceny.