Je vám více než 18 let? Chcete si svou dovolenou v Chorvatsku skutečně užít? Zkuste týdenní plavby na jachtách, potkáte se s lidmi z celého světa.

Chcete zažít změnu?

Chtělo by to změnu? Možná i vy jste prožili krásné chvíle na plážích v Chorvatsku, s rodiči a povinnými řízky, dlouhou cestou tam a nekonečnou zpět. Chcete se na Chorvatsko podívat jinýma očima? Můžete si zkusit týdenní plavbu po chorvatských ostrovech, kdy si stále vychutnáte jedinečnou chorvatskou přírodu, čisté moře a pohostinnost tamních obyvatel. Ale při plavbě na jachtě vše uvidíte s nadhledem, vzdáleni od masy lidí tísnících se na plážích.

Lodní výprava

Můžete se vydat na plavbu sami nebo s kamarády, čeká vás týden na moři. Nebudete tam rozhodně sami! V Chorvatsku bývají tyto lodní výpravy největší v Evropě, budete se pohybovat ve flotile čítající přes 30 lodí! A zážitek je to úchvatný! Typické je při připlutí na místo určení ukotvení lodí do kruhu, takže se uprostřed vytvoří soukromé moře. Je čas vytáhnout nafukovací plavidla a jít se bavit! Budete ve společnosti lidí doslova z celého světa, poznáte nové tváře a užijete si dovolenou se stejně naladěnými lidmi. Paráda!

Jak je to s ubytováním?

Loď řídí vždy profesionální kapitán se znalostí prostředí, ve kterém se pohybujete. Budete ve dne v noci na vodě, čeká vás dobrodružství! Spát budete na vaší jachtě, která mnohdy bývá vybavena i WiFi signálem. Každý večer na vás čeká jiný klub, takže nudit se rozhodně nebudete. Některé firmy nabízejí i doprovodný program v podobě návštěvy zajímavých míst, šnorchlování, sky divingu nebo potápění. Zarezervovat si můžete jedno místo na jachtě, kde potkáte nové lidi, nebo si s přáteli zabookovat celou loď.

Lodní výpravy se většinou pořádají od července do září.