Kromě dokonalého dovolenkového zázemí nabízí Chorvastko také lázeňskou péči, která se soustředí především do jeho vnitrozemí. Zde se nachází velké množství termálních lázní. K léčebným účelům se zde využívají přírodní termální prameny. Mezi známé oblasti se řadí Záhoří, Medimurje nebo Slavonie. Na ostrove Pag si můžete vychutnat zdravotní účinky léčivého bahna. To se využívá především pro pomoc při obtížích revmatického nebo dermatologického původu. Nanáší se na postižená místa, nechá se působit a následně se omývá v moři.

Lázeňská oblast Záhoří

Tady můžeme navštívit lázně Tuheljske Toplice. Nachází se zde přírodní koupaliště. Dva vzájemně propojené bazény jsou umístěny přímo u zdroje termální vody, která v nich cirkuluje. Voda má pozitivní vliv na kožní obtíže, pokožku vyživuje, podporuje hojící pooperační procesy týkající se zranění kloubů a kostí a pomáhá ulevovat od revmatických obtíží. Lázeňské středisko se nachází nedaleko Záhřebu. Další možností jsou lázně Stubičke Toplice zaměřující se na léčebnou rehabilitaci, pooperační a úrazové stavy.

Lázeňská oblast Medimurje

Zde můžeme zavítat do lázeňských míst, mezi něž se řadí termální lázně Toplice Sveti Martin na Muri. Ubytování je možné v nově vybudovaném hotelu, jehož součástí je i golfové hřiště. Lázně získaly a velmi významná ocenění.

Cirkvenica

Toto lázeňské centrum se nachází nedaleko města Opatija. Léčebné metody se v tomto místě soustřeďují především na zdravotní obtíže spojené s dýchacími cestami, astmatem, alergiemi a obtížemi revmatického charakteru. Rehabilitace, odborné masáže a účinky léčebných proudů však mohou využívat i další návštěvníci.

Bizovačke Toplice

Toto středisko se rozkládá ve východní části země, nedaleko Osijeku. Jedná se o velký aquapark s termální vodou, která patří mezi nejteplejší v Evropě a návštěvníkům nabízí také vysoký obsah různých minerálů. Ty mají pozitivní vliv na fungování našeho těla.